Golf Tatry - Golfové pobyty v Tatrách od 498 € / 2 os.

Golfové pobyty v Tatrách od 498 € / 2 os.

20160209103209_8chc0010_wv.jpg
Pre hráčov golfu, ktorí majú záujem hrať neobmedzene golf, ponúkame výhodné viacdňové golfové balíčky, ktoré v sebe spájajú oddych na gríne v nádhernom prostredí Vysokých Tatier i vo wellness centre hotela International. Vyberte si 4- alebo 5-dňový pobyt podľa Vašej chuti.

Štvordňový pobyt (3 noci, 2 dni unlimited golf) zahŕňa:

 • ubytovanie na 3 noci v komfortne a štýlovo zariadených dvojposteľových izbách,
 • raňajky formou bufetových stolov,
 • neobmedzený vstup do wellness centra s vonkajším vyhrievaným bazénom, vnútorným bazénom s vírivkou a protiprúdom, suchou, parnou a infra saunou, jacuzzi, tepidáriom a posilňovňou (sauny po 15:00 hod.),
 • 2 dni „unlimited“ hra golfu,
 • využívanie tréningových plôch zadarmo (vstup na driving range, putting green, chipping area),
 • strážené parkovisko a bezplatné pripojenie na internet.

 

249 € / osoba* / pobyt štvrtok - nedeľa

*Cena nezahŕňa miestnu daň 0,50 € / osoba / noc. Uvedené ceny platia pre 1 osobu v dvojlôžkovej izbe obsadenej 2 osobami. Doplatok za sólo využitie izby je 20 € / noc.

 


Päťdňový pobyt
(4 noci, 3 dni unlimited golf) zahŕňa:

 • ubytovanie na 4 noci v komfortne a štýlovo zariadených dvojposteľových izbách,
 • raňajky formou bufetových stolov,
 • neobmedzený vstup do wellness centra s vonkajším vyhrievaným bazénom, vnútorným bazénom s vírivkou a protiprúdom, suchou, parnou a infra saunou, jacuzzi, tepidáriom a posilňovňou (sauny po 15:00 hod.),
 • 3 dni „unlimited“ hra golfu,
 • využívanie tréningových plôch zadarmo (vstup na driving range, putting green, chipping area),
 • strážené parkovisko a bezplatné pripojenie na internet.


313 € / osoba* / pobyt nedeľa - štvrtok (v nedeľu je možné využiť fee po 14:00 hod.)

 

*Cena nezahŕňa miestnu daň 0,50 € / osoba / noc. Uvedené ceny platia pre 1 osobu v dvojlôžkovej izbe obsadenej 2 osobami. Doplatok za sólo využitie izby je 20 € / noc.

Ponuka platí v sezóne 2016.

Golfové pobyty v Tatrách 2016.pdf

 

Rezervujte si váš pobyt tu

alebo nás kontaktujte na tel. +421 52 466 1111 a international@golfinter.sk.

 

 

Na hotelovej recepcii vám radi požičiame horské bicykle za 12 € / deň resp. 3 € / hod. a paličky na nordic walking za 5 € / deň vrátane mapy podhoria Vysokých Tatier s vhodnými trasami, prilby a vesty (50% zľava na detské bicykle).

 

V prípade Vášho záujmu Vám ponúkame aj náš Relax v Tatrách alebo Wellness pobyt. Vybrať si môžete aj výhodný balíček Noc + Fee.

 

V hotelovej reštaurácii vám ponúkame lahodné špeciality á la carte, alebo si k pobytu môžete doobjednať obed alebo večeru v cene 16 € / osobu (polievka, hlavné jedlo, šalát, dezert).

Doprajte si voňavú kávu a lahodný, u nás pripravený, koláč v lobby bare denne v čase od 14:00 do 17:00 hod. za špeciálnu cenu 2,50 €.

Vyberte si zo širokej ponuky klasických aj originálnych thajských masáží na regeneráciu tela i mysle alebo si zahrajte na golfovom simulátore.

 

Spestrite si pobyt v Tatrách aktivitami a výletmi, s výberom vám pomôže Sprievodca po Vysokých Tatrách na leto 2016.pdf

 

 

ODPORÚČAME VÁM:

Prehliadka golfového ihriska na golfových autíčkach - zažite nezabudnuteľnú prehliadku golfového ihriska Black Stork, A PGA Golf Course. Zároveň si môžete vyskúšať jazdu na golfovom autíčku.

 

Golfová akadémia - Oboznámte sa s teoretickou a praktickou golfovou hrou na tréningových plochách s profesionálnym trénerom: zapožičiame vám golfové palice a rangeové lopty pre skupiny od 3 do 10 osôb s 1 trénerom. Zorganizujeme pre vás aj mini turnaj v putovaní alebo súťaž na odpalisku.

 

Exhibičná hra golfu s výkladom - Prejdite sa po ihrisku spolu so skvelými hráčmi, sledujte ich hru na 2-3 jamkách a vypočujte si k tomu komentár: o odpalisku, pohybe na ihrisku, výbere palíc, kde je fairway, greenjamkovisko,... o golfe sa tak dozviete najviac!

 

Nordic walking - Chôdzu so špeciálnymi palicami vyskúšate aj v okolí golfového rezortu so skúsenými inštruktormi. Prosíme o rezervácie deň vopred na 052 466 1111.

 

V golfovom rezorte Black Stork, A PGA Golf Course, sú vám k dispozícii profesionálny tréner Dave Brough, ktorý má 30-ročné skúsenosti ako golfový profesionál. Naučte sa s ním hrať golf alebo sa v ňom zlepšiť. Rezervácie tréningov na 0948 91 91 91.

 


ČO VŠETKO MÔŽETE ZAŽIŤ:

 • celoročne: vyhrievané a osvetlené odpalisko, golfový trenažér v hoteli (aj pre úplných začiatočníkov), turistika pre každého, výlet na Lomnický štít 2634 m n.m., Aquacity v Poprade, Belianska jaskyňa, kultúrne pamiatky: Kežmarok, Poprad, Spišský hrad (aj nočná prehliadka), hrad a skanzen v Starej Ľubovni a atrakcie (Nestville – prvá slovenská whisky, skanzen Pribylina, štýlová zbojnícka koliba s ľudovou hudbou, ...)
 • apríl až október: hra golfu, turnaje, golfové akadémie, cyklistika (na recepcii hotela si môžete požičať horské bicykle za 12 € / deň ), nordic walking (na recepcii hotela si môžete požičať paličky na Nordic Walking za 5 €.), splavovanie Dunajca, horolezecká stena v Tatranskej Lomnici, bobová dráha v Tatranskej Lomnici aj Bachledovej doline ...
 • november až marec: bežecké lyžovanie priamo v okolí hotela (v prípade priaznivých poveternostných podmienok, viac ako 10 km bežeckých tratí), lyžovanie, snowboard, freeride a snowfuntools, sánkovačka  z Hrebienka aj v noci ...

Radi vám poradíme!

 

 

VRBOV_nove_logo_m.jpg

Hostia ubytovaní v hoteli International majú 20% zľavu na vstup do thermal parku Vrbov.

PLÁVANIE S BÁBÄTKAMI
Kurz plávania s bábätkami pre rodičov ubytovaných v hoteli International je pre 1 rodiča s dieťaťom do 6 rokov za 36 € / 3 lekcie pri počte 4 a viac bábätiek.

V prípade záujmu o individuálnu hodinu plávania s bábätkom je cena 45 € / hodinu s certifikovanými inštruktormi, plaveckými pomôckami a fotením. Kurz je vhodný pre bábätká od 4 mesiacov až pre deti do 6 rokov. Fotogaléria kurzov plávania s bábätkami

 

Do hotela International môžete pohodlne pricestovať vlakom. Zastávka Veľká Lomnica-Golf je priamo pri vstupe do golfového rezortu 200m od hotela. Viac informácií

Fotogaléria

Nádhernú panorámu tatranských velikánov môžete obdivovať z každej z 27 jamiek ihriska Black Stork, A PGA Golf Course, z hotelovej reštaurácie a lobby baru, pri posedení na slnečných terasách hotela, ale aj z wellness centra.