Golf Tatry - Golfová škola

Golfová škola

20130614101940_bga_logo_wm.jpg
Profesionálni tréneri BGA Golf Academy Vám pomôžu vo všetkých aspektoch Vašej hry. Nájdete u nás širokú ponuku kurzov a individuálnych hodín, vďaka ktorým získate kontrolu nad svojim švihom.

dave-brough-wm.jpgV golfovej sezóne 2016 je vám k dispozícii PGA golfový tréner Dave Brough, ktorý má 30 rokov skúseností ako golfový profesionál. Počas týchto rokov hral turnaje v PGA majstrovstvách a učil mnoho hráčov vo veľkom množstve krajín. Trénoval hráčov všetkých úrovní od začiatočníkov až po hráčov najvyššieho levelu zahŕňajúc Britského amatérskeho šampióna. Viac informácií o Dave-ovi.

 

 

BGA Golf Academy ponúka:

 

Firemnej klientele zabezpečíme golfovú akadémiu, ktorú možno spojiť s prezentáciou firmy, školením či obchodným jednaním. Oboznámime Vás s golfovou etiketou, pravidlami, technikou a taktikou hry.

 

 

Zelená karta
zelena_karta_jedna_wm.jpgAk chcete začať hrať golf, je potrebné absolvovať kurz "Zelená karta", na ktorom sa dozviete a naučíte všetko potrebné, aby ste sa tomuto športu mohli venovať aktívne. Profesionálny tréner Vás zoznámi s golfovou etiketou, pravidlami aj samotnou hrou. Po absolvovaní skúšky získate certifikát. Kurzy sú spravidla 3-dňové: utorok - štvrtok, piatok - nedeľa, denne od 9:00 do 17:00 hod.

 

 

Individuálne hodiny s PRO trénerom BGA Golf Academy

kratka_hra_na_ihrisku_wm.jpgIndividuálne hodiny sú určené nielen čerstvým absolventom kurzu Zelenej karty, ale aj skúseným hráčom a juniorom. Sám klient má možnosť rozhodnúť sa, na čo sa s trénerom chce zamerať. Jednotlivé bloky hodín sú konštruované tak, aby pokryli potreby golfistov všetkých herných úrovní. Je len na samotnom hráčovi, koľko času chce pod vedením profesionálneho trénera stráviť.Individuálne hodiny slúžia hráčom, ktorí potrebujú zlepšiť vlastnú techniku hry. Na hodine sa tréner zameria predovšetkým na to, čo hráča najviac trápi, rozanalyzuje s ním, kde robí chybu, vysvetlí mu príčinu a navrhne najoptimálnejšiu tréningovú korekciu. Celkové trvanie hodiny je 50 min. Juniori majú zľavu z ceny za individuálne hodiny.

Viac informácií o individuálnych hodinách s PRO trénerom

 

cennik-bga-2016_m.jpg

 

Viac informácií o kurze zelenej karty a individuálnych hodinách s trénerom vám radi poskytneme na tel.č. +421 903 991 000 /kl.1 a bga@profigolf.sk.

Fotogaléria

Nádhernú panorámu tatranských velikánov môžete obdivovať z každej z 27 jamiek ihriska Black Stork, A PGA Golf Course, z hotelovej reštaurácie a lobby baru, pri posedení na slnečných terasách hotela, ale aj z wellness centra.