EN

Podmienky členstva v golfovom klube LGK

Podmienkou členstva je akceptovanie stanov klubu, stanov SKGA a správanie sa podľa golfovej etikety a pravidiel R&A St. Andrews, zaplatenie vstupného poplatku a pravidelná platba ročného fee.

Typy členstva v LGK

Individuálne členstvo
Po úhrade vstupného, ročného a administratívneho poplatku oprávňuje jedného člena využívať všetky zariadenia klubu a kolektívne výhody, ktoré zjednáva klub pre svojich členov. Členská karta a výhody s ňou spojené sú neprenosné (1 neprenosná hracia karta, hra neobmedzená).
 
Rodinné členstvo
Po úhrade vstupného, ročného a administratívneho poplatku oprávňujú každého člena rodinného členstva využívať všetky zariadenia klubu a kolektívne výhody, ktoré zjedná klub pre svojich členov. Členská karta a výhody s ňou spojené sú neprenosné (počet hracích neprenosných kariet podľa počtu členov rodinného členstva, hra neobmedzená).
 
Firemné členstvo

Po úhrade vstupného, ročného a administratívneho poplatku oprávňuje držiteľov platných hracích kariet využívať všetky zariadenia klubu a kolektívne výhody, ktoré zjednáva klub pre svojich členov (2 prenosné hracie karty, hra neobmedzená pre 2 hráčov v 1 deň; kolektívne výhody platia iba pre 2 konkrétne osoby uvedené pri vstupe do klubu).
 
Vardon členstvo

Po úhrade vstupného, ročného a administratívneho poplatku oprávňuje jedného člena využívať všetky zariadenia klubu a kolektívne výhody, ktoré zjednáva klub pre svojich členov. Členská karta a výhody s ňou spojené sú neprenosné (1 neprenosná hraciá karta, hra neobmedzená iba na 9-jamkovom ihrisku Vardon.
 
Registračné členstvo

Začali ste už hrať golf a nie ste v žiadnom golfovom klube? Vyskúšajte registračné členstvo v Lomnickom golfovom klube (LGK) aj na rok 2017: budeme viesť váš HCP na serveri SKGA a užijete si výhody člena: 10% zľava z green fee na ihrisku Black Stork, A PGA Golf Course, výhodnejšia cena na rangeové loptičky, bezplatný vstup do klubovej šatne, poistenie na ihrisku, zľava na ubytovanie a stravovanie, hra na golfovom simulátore a wellness v hoteli International, výhodnejšie ceny green fee na 38 partnerských ihriskách na Slovensku, Česku, Rakúsku, Maďarsku a Poľsku....atď.
Registračné členstvo platí vždy v rámci jednej sezóny a je neprenosné.
 
 
Ročný poplatok za nehrajúceho člena (tzv. udržiavací) 140 €


Postup pri vstupe do klubu

Každý, kto sa chce stať členom Lomnického golfového klubu, musí písomne požiadať a svojím podpisom potvrdiť, že súhlasí so stanovami klubu a s platením klubových poplatkov.
Po zaplatení členských poplatkov je člen prijatý do Lomnického golfového klubu.
Klub vedie členovi HCP na servri SKGA.
Hráč na ihrisku je poistený za škody spôsobené na zdraví alebo majetku pri hre golfu na ihrisku Black Stork, A PGA Golf Course, do výšky 100 000 €. Aktuálne výhody pre členov nájdete tu.
 
Stanovy LGK.pdf

Radi vám poskytneme viac informácií na golf@golfinter.sk.

Stanovy Lomnického golfového klubu

založeného v Poprade, Slovenská republika dňa 16. 5. 1999.

Obsah:
Článok 1 Meno
Článok 2 Sídlo
Článok 3 Účel a poslanie
Článok 4 Členstvo
Článok 5 Vzdanie sa členstva a prevod členstva
Článok 6 Vylúčenie člena
Článok 7 Práva a povinnosti členov
Článok 8 Orgány klubu
Článok 9 Valné zhromaždenie
Článok 10 Zvolanie Valného zhromaždenia
Článok 11 Uznášania schopnosť
Článok 12 Hlasovanie
Článok 13 Prezídium a Prezident
Článok 14 Stretnutia Prezídia
Článok 15 Zastupovanie
Článok 16 Sekretariát
Článok 17 Finančný rok, ročná účtovná závierka
Článok 18 Auditor
Článok 19 Urovnávanie sporov
Článok 20 Hospodárenie klubu a zdroje majetku
Článok 21 Rozpustenie a likvidácia
Článok 22 Platnosť stanov

Zdieľajte tento článok

Komentáre a diskusia

 

Akciové pobyty

Vyberte si z našich akciových pobytov a doprajte si wellness, relax a nádhernú prírodu pod Tatrami.

Viac info

Darčekové poukazy

Darujte blízkym výborný darček, ktorý vždy poteší. Na výber máte od pobytových cez wellness poukazy až po poukazy na golfové fee.

Viac info