EN

Milí golfisti,

pred rokom sme s podporou magazínu Bankovnictví a Slovenskej bankovej asociácie usporiadali 1. ročník unikátneho turnaja pre vás, ľudí z bankového sektora, vašich dodávateľov a partnerov a dali vám tak možnosť súperť navzájom v rámci tímov rôznych bánk na Slovensku. Víťazným tímom sa stal tím Slovenskej Sporiteľne a my sa s vami tešíme na šancu opäť sa stretúť v prekrásnom  tatranskom prostredí a zahrať si golf s príjemnými ľudmi.

Želáme Vám príjemnú hru.


Jiří Hruška
prezident


 

Jedinečný turnaj pre bankovú komunitu

Golfový turnaj BANK OPEN je druhým ročníkom neformálneho stretnutia ľudí z bankového sektora na grínoch. Na turnaji sa stretnú bankári, ľudia z finančného sektora a ich partneri s vysokým společneským kreditom, ktorí ovplyvňujú chod najsilňejších finančných spoločností na Slovensku. Druhý ročník turnaja sme doplnili o priateľský footgolfový turnaj na 18 jamkách ihriska Vardon (C).

 

Propozície

Turnaj BANK OPEN je uzatvorený. Je to súťaž tímov a jednotlivcov z tímov, štartová listina a výsledky sa zobrazia len registrovaným hráčom. Program turnaja bude zaslaný účastníkom a tiež na stránke www.skga.sk. Hrá sa podľa pravidiel golfu a miestnych pravidiel ihriska Black Stork vo Veľkej Lomnici v 3 kategóriách. Odpaliský sú žlté pre mužov a červené pre ženy. Víťazom v kategóriách sa stáva hráč s najväčším počtom stablefordových bodov. Pri rovnosti bodov sa stáva víťazom hráč s nižším HCP. V tímovej súťaži zo 4 výsledkdov sa do tímovéhu súčtu stb počítajú najlepšie 3 výsledky. Vyhôásenie víťazov prebehne po ukončení turnaja. Prihlasovanie turnaja končí 14. júna 2018. Usporiadateľ si vyhradzuje právo meniť propozície turnaja v prípade nutnosti.
Hráčsky systém: hra štvoríc na brutto a netto stableford.
Jednotliví hráči dostávajú body podľa skóre, ktoré zahrajú v kategóriách 0-18,4; 18,5-26,4; 26,5 - 36 (37 - 54 s počtom bodov ako 36).
Naviac sa hrajú vložené súťaže - najlepšie výsledky na 3 vybraných jamkách, nearest to pin, longest drive.

Každú banku reprezentuje jeden tím 4 hráčov, z toho jeden musí byť zamestnanec banky a traja bankou nominovaní hráči.

 

Program

                Štvrtok 28. jún 2018
od 10:00    registrácia hráčov a tréningové kolo golfu
od 15:00    priateľský FootGolfový turnaj na 18 jamiek
     20:00    slávnostná večera v hoteli International****

                Piatok 29. jún 2018
od  8:00    raňajky
     9:30     otvorenie turnaja
   10:00     kanón štart
   16:00     vyhlásenie výsledkov


Súťažný výbor

Riaditeľka súťaže: Sylvia Hrušková
Rozhodcovia: Róbert Krajňák a Karol Gurka
Golf server: Danka Starinská
Čestný výbor: Jiří Hruška

 

Poplatky formou partnerstva

Partnerstvo 500€ + DPH
za tím 4 hráčov zahŕňa slávnostnú večeru pred príchodom, FootGoflový turnaj, green fee a štartovné na golfový turnaj, občerstvenie po 9. jamke, raut po skončení turnaja, pitný režim, originálne trofeje a tombolu.

Reklamné partnerstvo 1500€ + DPH
za tím 4 hráčov zahŕňa okrem služieb "Partnerstvo" navyše reklamnú prezentáciu (roll up BANK OPEN s logom, 2 vlastné beachflagy umiestnené pri odpalisku 1. jamky 7 dní, 2 vlastné roll up pri golfovej recepcii a pri slávnostnej večeri), tréningové kolo golfu na 18 jamiek, ubytovanie v dvoch 2-lôžkových izbách, raňajky formou bufetových stolov a poukazy na hru FootGolfu.

 

Oficiálne ubytovanie

 

Účastníkom turnaja ponúkame špeciálnu cenu ubytovania v hoteli International**** v strede golfového ihriska:
96€ / noc / 2 osoby ( resp. 81€ / noc / 1 osoba - sólo využitie izby).
Cena zahŕňa ubytovanie v komfortne zariadenej 2-lôžkovej izbe, bohaté raňajky formou bufetových stolov, neobmedzený vstup do wellness centra, bezplatný vstup na tréningové plochy, bezplatné pripojenie na WI-FI a internet a parkovanie na stráženom parkovisku.

Všetci hráči si rezervujú pobyt individuálne.

Rezervácie na tel. č. +421 52 4661 111 alebo international@golfinter.sk.

NA STIAHNUTIE
Brožúra
Plagát

Zdieľajte tento článok

Komentáre a diskusia

 

Akciové pobyty

Vyberte si z našich akciových pobytov a doprajte si wellness, relax a nádhernú prírodu pod Tatrami.

Viac info

Darčekové poukazy

Darujte blízkym výborný darček, ktorý vždy poteší. Na výber máte od pobytových cez wellness poukazy až po poukazy na golfové fee.

Viac info