Radi by ste sa naučili hrať golf a získali zelenú kartu?
V golfovom rezorte Black Stork vo Vysokých Tatrách máte jedinečnú možnosť!
Samotný kurz s profesionálnymi trénermi môžete absolvovať
už kedykoľvek do 14.októbra 2018 v skupine 3-6 osôb.
KURZ ZELENEJ KARTY

 

Ak už Zelenú kartu máte, no dlhšie ste nehrali,
odporúčame vám CHECK UP, balíček 3 lekcií s profesionálnymi trénermi,
ktoré môžete absolvovať v 1 deň alebo kedykoľvek v priebehu sezóny.
CHECK UPChcete, aby sa vaše deti naučili hrať golf počas letných prázdnin?
Za 5 úžasných dní v Tatrách môžu získať zelenú kartu alebo si zlepšiť svoju hru v dennej golfovej škole alebo tábore.
DETSKÁ GOLFOVÁ ŠKOLA


Pri výuke golfu, alebo aj pri hre na ihrisku Black Stork,
sa vám budú venovať profesionálni tréneri
Brian O´Donovan, HEAD PRO
Adam Puchmelter PRO

 

Alebo si len príďte zahrať golf na 27 jamkové ihrisko Black Stork.
A keď si želáte vyskúšať iné, hrajte FootGolf na 18 jamkách priamo na ihrisku!
Keď vám stačí aj video, pozrite si seriál "Golfová škola v Tatrách",
60 lekcií (každá má len 2 minúty),
ktoré sme pre začínajúcich golfistov nakrúcali
na golfovom ihrisku Black Stork vo Veľkej Lomnici už v rokoch 2008-2010!
Vysielal ich aj TV TA3 a ČT!

 

Kurz Zelenej karty - základné inštrukcie

  • v cene kurzu BRONZE (skupina 3-6 osôb, spravidla od piatku do nedele, pre skupinu od 3 osôb v ľubovoľnom termíne podľa dohody)  je zapožičanie golfového výstroja, neobmedzený počet rangeových loptičiek,  vstup na tréningové plochy (driving range, putting green, chipping area, 3 PAR academy) a hra na ihrisku s trénerom.
  • kurz trvá zvyčajne 3 dni, počas ktorých absolvujete výuku v trvaní 12 hodín (3 hod Pravidla a písomný test, 3 hod putting, 3 hod short game, 3 hod long game)
  • kurz začína stretnutím účastníkov a trénera pri golfovej recepcii v hoteli International v strede ihriska Black Stork vo Veľkej Lomnici
  • kurz končí hrou na golfovom ihrisku pod dohľadom trénera a vystavením certifikátu
  • podmienkou získania certifikátu je úspešné ukončenie písomného testu a praktickej časti kurzu
  • oblečenie: golfová etiketa nedovoľuje hrať v rifliach, golf sa hra v polo tričkách s dlhým, či krátkym ru­kávom, bez rukávov, no nie na ra­mienka; v prípade teplého počasia majú krátke nohavice siahať pod kolená; pri golfe je veľmi dôležité mať so sebou nepremokavé oble­čenie; pri hre sa  odporúča používať golfové topánky,  ktoré v širokej ponuke nájdete  aj v golfovom obchode pri golfovej recepcii. Pri výbere gol­fového oblečenia majte na pamäti, že neexistuje zlé počasie na golf, len zle oblečený golfista.

Radi vám odpovieme na ďalšie otázky na 052 4661 341 alebo bgatreneri@gmail.com.
Na využitie akcie "LAST MOMENT"
CENNIK GOLFOVEJ ŠKOLY

CHECK UP

Skontrolujte si svoju hru golfu s profesionálnymi trénermi Brianom O´Donovanom alebo Adamom Puchmelterom!  Ponúkame vám 3-hodinový balíček CHECK UP:

  • long game  / driving - 1 hodina
  • short game / chipping&pittching - 1 hodina
  • putting&bunker / 1 hodina

Lekcie môžete čerpať kedykoľvek počas golfovej sezóny po jednej. Balíček CHECK UP si môžete rezervovať už za 99 € / 1 osoba alebo za 115 € / 2 osoby. Rezervujte si váš CHECK UP balíček na tel.č.: 052 4661 341 alebo bgatreneri@gmail.com.
CENNIK GOLFOVEJ ŠKOLY

Detská golfová škola

Doprajte deťom objaviť čaro golfu počas letných prázdnin vo Vysokých Tatrách. Pre juniorov od 6 do 16 rokov už 12-te leto pripravujeme 5-dňovú školu golfovej hry pod vedením profesionálnych golfových trénerov. Uvítame deťúrence od úplných začiatočníkov bez vlastného golfového vybavenia aj pokročilých hráčov, ktorí si chcú zlepšiť svoju hru golfu v skupinách od 5 po maximálne 8 juniorov.  Pre deti je samozrejme pripravený aj ďalší program -hra na golfovom ihrisku, kúpanie vo wellness centre,  výlety do WildParku, Tricklandie, opekačka, footgolf ....
VIAC INFO
 

Ubytovanie v hoteli International****

Pre absolventov kurzu Zelenej karty ponúkame ubytovanie v štýlových izbách s bohatými raňajkami formou bufetových stolov a neobmedzeným vstupom do wellness centra (vrátane županov a papučiek na izbe) za 105 €/noc pre 2 osoby, resp. 85 €/noc pre 1 osobu.
VIAC INFO

 

HEAD PRO tréner Brian O´Donovan 

Príďte si vyskúšať tréning s našim profesionálnym trénerom Brianom O´Donovanom, ktorý má 29-ročné skúsenosti ako golfový profesionál a hovorí: "Golf je zábavný a ľahko naučiteľný. Golf je šport, kde hráš sám za seba." Brian O´Donovan, pôvodom z Írska, sa golfu profesionálne venuje už 30 rokov. Golf začal hrať ako 4-ročný. Od roku 1986 bol súčasťou tímu Irish Boys Team Amateur a trénoval spolu s Darrenom Clarkeom a Paulom  McGintleym, bývalými kapitánmi European Ryder Cupu. V roku 1990 sa stal PRO hráčom a zúčastnil sa England PGA Mini Tour. Jeho kariéra PRO trénera začala v Highgate Golf Club v Londýne. Nasledujúce roky strávil ako tréner v Portugalsku, kde sa podieľal na založení golfového programu pre juniorov, I.N.A.P.A. Golf for Juniors, ktorý funguje dodnes. Následne strávil istý čas v Grécku a posledných 18 rokov trénoval v Rakúsku. V rokoch 1998 - 2003 pracoval v Golf Club Schönborn, ktorý je členom Leading Golf Courses. Brian trénoval všetky tímy, ktoré postúpili do 1. ligy.
Rezervujte si tréning s Brianom na tel.č. 052 4661 341 alebo na bgatreneri@gmail.com.

 

PRO tréner Adam Puchmelter

Talentovaný Adam Puchmelter má iba 20 rokov a profesionálom sa stál v máji 2017. Študuje na British PGA v Birminghame vo Veľkej Británii s oficiálnym štatútom "British PGA Assistant proffesional". Golfu sa venuje od svojho útleho veku, úspešne dlhé roky reprezentoval Slovensko na zahraničných turnajoch. V roku 2015 sa stal majstrom Slovenska v hre na rany v kategórii mužov! Je viacnásobný majster Slovenska v kategórii juniorov (do 21 rokov)  a taktiež viacnásobný víťaz série turnajov FALDO Series, viacnásobný majster Lomnického klubu v hre na jamky aj na rany.  V roku 2016 úspešne reprezentoval Slovensko na Majstrovstvách sveta tímov v Mexiku, zároveň reprezentoval Lomnicky golfový klub na Majstrovstvách Európy klubových družstiev na Cypre. Za necelé 2 roky  svojho pôsobenia medzi profesionálmi dosiahol úspechy aj medzi nimi - prvé víťazstvo na turnaji PGA SK v Skalici a druhé na Majstrovstvách Lomnického golfového klubu v kategórii PRO, keď zahral nový rekord ihriska -7 pod PAR ihriska, teda 65 úderov. Rezervujte si tréning s Adamom na tel.č. 052 4661 341 alebo na bgatreneri@gmail.com.

Zdieľajte tento článok

Komentáre a diskusia