EN

1.ročník BANK OPEN 2017 pod záštitou Slovenskej bankovej asociácie a magazínu Bankovnictví prebehol na ihrisku Black Stork, A PGA Golf Course v piatok 22.septembra 2017. Bankári sa s klientmi a obchodnými partnermi stretli už predvečer turnaja na slávnostnej večeri v reštaurácii hotela International.  

Na piatkovom HCP turnaji každú spoločnosť reprezentovali 4 hráči, z toho minimálne 1 musel byť manažér banky. V tímovej súťaži  sa do tímového počtu stablefordových bodov počítali najlepšie 3 výsledky.

O originálnu trofej BANK OPEN 2017 hrali v príjemnej atmosfére tímy Slovenskej sporiteľne, VUB banky, J&T banky, Komerční banky, Unicorn systems, Union poisťovne, cestovnej kancelárie TUI, Lunys-u, magazínu TREND a Bankovnictví.  Víťazným tímom sa stal tím SLOVENSKEJ SPORITEĽNI v zložení Norbert Hovančák, Róbert Koltáš, Pavel Kmeť, Patrik Pecha.

Víťazmi jednotlivých kategórii boli: 0-18,4 Miroslav Krčmár, Peter Kaňuk, Richad Kellner a 18,5-36 Rastislav Bohunčák, Róbert Koltáš, Pavel Kmeť. Longest drive zahral Adrián Rexa a nearest to pin získal Martin Bašista.

Zdieľajte tento článok

Komentáre a diskusia

 
Dobrovoľnou registráciou Vášho e-mailu nám udeľujete súhlas s jeho spracovaním pre účely zasielania noviniek a ponúk golfového rezortu Black Stork. Odhlásiť sa môžete kedykoľvek v päte nášho newslettru.