Golf Tatry - Noc + Fee od 176 € / 2 os.

Noc + Fee od 176 € / 2 os.

20150911152916_pm2_4983_wm.jpg
Zaplaťte len o niečo viac ako cenu fee a dostanete aj ubytovanie s bohatými raňajkami formou bufetu a neobmedzeným vstupom do wellness centra!

Príďte si zahrať, oddýchnuť v štýlovom hoteli a nadchnúť sa panorámou Vysokých Tatier. Ponúkame vám balíček NOC+FEE:

 

88 € / noc + green fee / osoba, ubytovanie v nedeľu - stredu
98 € / noc + green fee / osoba, ubytovanie vo štvrtok - sobotu a sviatok

 

V cene ubytovania nie je zahrnutá miestna daň 0,50 € / osoba / noc.
Cena platí pre osobu v dvojlôžkovej izbe obsadenej 2 osobami.
Pri sólo využití izby účtujeme príplatok 20 € / noc.

 

Na hotelovej recepcii vám radi požičiame horské bicykle za 12 € / deň resp. 3 € / hod. a paličky na nordic walking za 5 € / deň vrátane mapy podhoria Vysokých Tatier s vhodnými trasami, prilby a vesty (50% zľava na detské bicykle).

 

V prípade Vášho záujmu Vám ponúkame aj náš Relax v Tatrách alebo Wellness pobyt.  Vybrať si môžete aj Golfové pobyty v Tatrách s neobmedzeným fee.

 

Rezervujte si váš pobyt tu
alebo nás kontaktujte na tel. +421 52 466 1111 a international@golfinter.sk.

 

 

Cena zahŕňa:

  • ubytovanie v štýlových dvojlôžkových izbách
  • raňajky formou bufetových stolov
  • neobmedzený vstup do wellness centra s vnútorným a vonkajším bazénom, vírivkou, parnou, suchou a infra- saunami, tepidáriom a posilňovňou (sauny po 15:00)
  • green fee na 18 jamiek na golfovom ihrisku Black Stork, A PGA Golf Course
  • bezplatné pripojenie na internet a strážené parkovisko
  • využívanie tréningových plôch zadarmo (t.j. vstup na kryté odpalisko, putting green a chipping area).

Noc+Fee 2016.pdf

 

V hotelovej reštaurácii vám ponúkame lahodné špeciality á la carte, alebo si k pobytu môžete doobjednať obed alebo večeru v cene 16 € / osobu (polievka, hlavné jedlo, šalát, dezert).

Doprajte si voňavú kávu a lahodný, u nás pripravený, koláč v lobby bare denne v čase od 14:00 do 17:00 hod. za špeciálnu cenu 2,50 €. 

 

Spestrite si pobyt v Tatrách aktivitami a výletmi, s výberom vám pomôže Sprievodca po Vysokých Tatrách na leto 2016.pdf

 

 

ODPORÚČAME VÁM:

Prehliadka golfového ihriska na golfových autíčkach - zažite nezabudnuteľnú prehliadku golfového ihriska Black Stork, A PGA Golf Course. Zároveň si môžete vyskúšať jazdu na golfovom autíčku.

 

Golfová akadémia - Oboznámte sa s teoretickou a praktickou golfovou hrou na tréningových plochách s profesionálnym trénerom: zapožičiame vám golfové palice a rangeové lopty pre skupiny od 3 do 10 osôb s 1 trénerom. Zorganizujeme pre vás aj mini turnaj v putovaní alebo súťaž na odpalisku.

 

Exhibičná hra golfu s výkladom - Prejdite sa po ihrisku spolu so skvelými hráčmi, sledujte ich hru na 2-3 jamkách a vypočujte si k tomu komentár: o odpalisku, pohybe na ihrisku, výbere palíc, kde je fairway, greenjamkovisko,... o golfe sa tak dozviete najviac!

 

Nordic walking - Chôdzu so špeciálnymi palicami vyskúšate aj v okolí golfového rezortu so skúsenými inštruktormi. Prosíme o rezervácie deň vopred na 052 466 1111.

 

V golfovom rezorte Black Stork, A PGA Golf Course, je vám k dispozícii profesionálny tréner Dave Brough, ktorý má 30-ročné skúsenosti ako golfový profesionál. Naučte sa s ním hrať golf alebo sa v ňom zlepšiť. Rezervácie tréningov na 0948 91 91 91.

 


ČO VŠETKO MÔŽETE ZAŽIŤ:

  • celoročne: vyhrievané a osvetlené odpalisko, golfový trenažér v hoteli (aj pre úplných začiatočníkov), turistika pre každého, výlet na Lomnický štít 2634 m n.m., Aquacity v Poprade, Belianska jaskyňa, kultúrne pamiatky: Kežmarok, Poprad, Spišský hrad (aj nočná prehliadka), hrad a skanzen v Starej Ľubovni a atrakcie (Nestville – prvá slovenská whisky, skanzen Pribylina, štýlová zbojnícka koliba s ľudovou hudbou, ...)
  • apríl až október: hra golfu, turnaje, golfové akadémie, cyklistika (na recepcii hotela si môžete požičať horské bicykle za 12 € / deň ), nordic walking (na recepcii hotela si môžete požičať paličky na Nordic Walking za 5 €.), splavovanie Dunajca, horolezecká stena v Tatranskej Lomnici, bobová dráha v Tatranskej Lomnici aj Bachledovej doline ...
  • november až marec: bežecké lyžovanie priamo v okolí hotela (takmer 15 km bežeckých tratí), lyžovanie, snowboard, freeride a snowfuntools, sánkovačka  z Hrebienka aj v noci ...

Radi vám poradíme!

 

VRBOV_nove_logo_m.jpg

Hostia ubytovaní v hoteli International majú 20% zľavu na vstup do thermal parku Vrbov.

V prípade záujmu 4 a viac rodičov s bábätkami vám pripravíme kurz plávania so skúsenými inštruktormi za doplatok 36 € / 3 lekcie alebo si môžete rezervovať individuálnu hodinu plávania s bábätkom za 45 €.

Do hotela International môžete pohodlne pricestovať vlakom. Zastávka Veľká Lomnica-Golf je priamo pri vstupe do golfového rezortu 200m od hotela. Viac informácií

Fotogaléria

Nádhernú panorámu tatranských velikánov môžete obdivovať z každej z 27 jamiek ihriska Black Stork, A PGA Golf Course, z hotelovej reštaurácie a lobby baru, pri posedení na slnečných terasách hotela, ale aj z wellness centra.