EN

PRO tréner Brian O´Donovan

Príďte si vyskúšať tréning s našim profesionálnym trénerom Brianom O´Donovanom, ktorý má 28-ročné skúsenosti ako golfový profesionál a hovorí: "Golf je zábavný a ľahko naučiteľný. Golf je šport, kde hráš sám za seba." Brian O´Donovan, pôvodom z Írska, sa golfu profesionálne venuje už 28 rokov. Golf začal hrať ako 4-ročný. Od roku 1986 bol súčasťou tímu Irish Boys Team Amateur a trénoval spolu s Darrenom Clarkeom a Paulom  McGintleym, bývalými kapitánmi European Ryder Cupu. V roku 1990 sa stal PRO hráčom a zúčastnil sa England PGA Mini Tour. Jeho kariéra PRO trénera začala v Highgate Golf Club v Londýne. Nasledujúce roky strávil ako tréner v Portugalsku, kde sa podieľal na založení golfového programu pre juniorov, I.N.A.P.A. Golf for Juniors, ktorý funguje dodnes. Následne strávil istý čas v Grécku a posledných 18 rokov trénoval v Rakúsku. V rokoch 1998 - 2003 pracoval v Golf Club Schönborn, ktorý je členom Leading Golf Courses. Brian trénoval všetky tímy, ktoré postúpili do 1. ligy. Rezervujte si tréning s Brianom na tel.č. 052 4661 341 alebo na golf@golfinter.sk.

 

Kurz Zelenej karty

Keď máte záujem urobiť si kurz Zelenej karty, odporúčame vám 3-dňový kurz od piatka popoludnia do nedele obeda v skupine maximálne 5 osôb. Viac informácií o kurzoch ZK, ich programe a ďalších termínoch na 052 4661 341 alebo golf@golfinter.sk.
VIAC INFO
FIRST MOMENT ZK ZA VÝHODNÚ CENU

 

CHECK UP

Skontrolujte si svoju hru golfu s PRO Brianom O´Donovanom počas letných prázdnin!  Ponúkame vám 3-hodinový balíček CHECK UP:

  • long game  / driving - 1 hodina
  • short game / chipping&pittching - 1 hodina
  • putting&bunker / 1 hodina

Lekcie môžete čerpať kedykoľvek počas golfovej sezóny po jednej. Balíček CHECK UP si môžete rezervovať už za 110 € / 1 osoba alebo za 125 € / 2 osoby. Rezervujte si váš CHECK UP balíček na tel.č.: 052 4661 341 alebo golf@golfinter.sk.

 

Detská golfová škola

Doprajte deťom objaviť čaro golfu počas letných prázdnin vo Vysokých Tatrách v detskej golfovej škole. Pre juniorov od 6 do 16 rokov sme pripravili už jedenásty ročník letných táborov s výukou golfovej hry pod vedením profesionálneho golfového trénera. V tábore uvítame od úplných začiatočníkov bez vlastného golfového vybavenia aj pokročilých hráčov, ktorí si chcú zlepšiť svoju hru golfu v skupinách od 4 po maximálne 8 juniorov.  Pre deti je samozrejme pripravený aj negolfový program, hra na golfovom ihrisku, kúpanie vo wellness centre, výlety do Tatier a množstvo oddychových aj vzdelávacích aktivít od pondelka do piatka.
VIAC INFO
 

Tréningy juniorov

Práca s juniormi je jednou z priorít Lomnického golfového klubu a preto sa intenzívne zameriavame na talentovanú mládež. Bezplatné tréningy juniorských členov LGK sú pod vedením profesionálneho trénera Briana O´Donovana a to 2 x týždenne každý piatok od 16:00 do 18:00 a v nedeľu od 14:00 do 16:00. Pre juniorov s HCP vyšším ako je 36 je tréning iba v nedeľu. Počas letných prázdnin pribudnú tréningy aj v utorok.
VIAC INFO
 

CENNÍK GOLFOVEJ ŠKOLY

Zdieľajte tento článok

Komentáre a diskusia

 

Akciové pobyty

Vyberte si z našich akciových pobytov a doprajte si wellness, relax a nádhernú prírodu pod Tatrami.

Viac info

Darčekové poukazy

Darujte blízkym výborný darček, ktorý vždy poteší. Na výber máte od pobytových cez wellness poukazy až po poukazy na golfové fee.

Viac info