EN

Príďte si vyskúšať tréning s našim profesionálnym trénerom Brianom O´Donovanom, ktorý má 28-ročné skúsenosti ako golfový profesionál a hovorí: "Golf je zábavný a ľahko naučiteľný. Golf je šport, kde hráš sám za seba." Brian O´Donovan, pôvodom z Írska, sa golfu profesionálne venuje už 28 rokov. Golf začal hrať ako 4-ročný. Od roku 1986 bol súčasťou tímu Irish Boys Team Amateur a trénoval spolu s Darrenom Clarkeom a Paulom  McGintleym, bývalými kapitánmi European Ryder Cupu. V roku 1990 sa stal PRO hráčom a zúčastnil sa England PGA Mini Tour. Jeho kariéra PRO trénera začala v Highgate Golf Club v Londýne. Nasledujúce roky strávil ako tréner v Portugalsku, kde sa podieľal na založení golfového programu pre juniorov, I.N.A.P.A. Golf for Juniors, ktorý funguje dodnes. Následne strávil istý čas v Grécku a posledných 18 rokov trénoval v Rakúsku. V rokoch 1998 - 2003 pracoval v Golf Club Schönborn, ktorý je členom Leading Golf Courses. Brian trénoval všetky tímy, ktoré postúpili do 1. ligy. Rezervujte si tréning s Brianom na tel.č. 052 4661 341 alebo na golf_shop@profigolf.sk.
 
Keď máte záujem urobiť si kurz Zelenej karty, odporúčame vám 3-dňový kurz od piatka popoludnia do nedele obeda v skupine maximálne 6 osôb. Viac informácií o kurzoch ZK, ich programe a ďalších termínoch na 052 466 1341 alebo golf_shop@profigolf.sk.
Cenník golfovej akadémie
 
Skontrolujte si svoju hru golfu s PRO Brianom O´Donovanom počas letných prázdnin!  Ponúkame vám 3-hodinový balíček CHECK UP: long game  / driving - 1 hodina, short game / chipping&pittching - 1 hodina, putting&bunker / 1 hodina. Lekcie môžete čerpať kedykoľvek počas letných prázdnin po jednej. Balíček CHECK UP si môžete rezervovať už za 99 € / 1 osoba alebo za 119 € / 2 osoby. Rezervujte si váš CHECK UP balíček na tel.č.: 052 4661 341 alebo golf_shop@profigolf.sk.

Doprajte deťom objaviť čaro golfu počas letných prázdnin vo Vysokých Tatrách v detskej golfovej škole. Pre juniorov od 6 do 16 rokov sme pripravili už desiaty ročník letných táborov s výukou golfovej hry pod vedením profesionálneho golfového trénera. V tábore uvítame od úplných začiatočníkov bez vlastného golfového vybavenia aj pokročilých hráčov, ktorí si chcú zlepšiť svoju hru golfu v skupinách od 4 po maximálne 8 juniorov.  Pre deti je samozrejme pripravený aj negolfový program, hra na golfovom ihrisku, kúpanie vo wellness centre, výlety do Tatier a množstvo oddychových aj vzdelávacích aktivít od pondelka do piatka.
 
Práca s juniormi je jednou z priorít Lomnického golfového klubu a preto sa intenzívne zameriavame na talentovanú mládež. Bezplatné tréningy juniorských členov klubu do 21 rokov prebiehajú pod vedením Head PRO Briana O´Donovana nasledovne: juniori s HCP pod 36 utorok  17:00 - 19:00 a piatok 17:00 - 19:00, junioris s HCP 36 -54 v nedeľu od 17:00 - 19:00. Podmienkou účasti na tréningoch je zaplatené ročné hracie fee a domovské členstvo v LGK.  
 
Oboznámte sa s hrou golfu aj pomocou našich videí Golfová škola v Tatrách.

Zdieľajte tento článok

Komentáre a diskusia

 

Akciové pobyty

Vyberte si z našich akciových pobytov a doprajte si wellness, relax a nádhernú prírodu pod Tatrami.

Viac info

Darčekové poukazy

Darujte blízkym výborný darček, ktorý vždy poteší. Na výber máte od pobytových cez wellness poukazy až po poukazy na golfové fee.

Viac info