Golf Tatry - Wellness pobyt za 339 € / 2 os.

Wellness pobyt za 339 € / 2 os.

20150109140041_vnut.bazen_virivka_wm.jpg
Načerpajte nové sily v oáze pokoja a neobmedzeného wellness pod Tatrami, doprajte si špeciality šéfkuchára hotela, prechádzajte sa v tatranskej prírode.

Trojdňový pobyt pre 2 osoby / 339 € zahŕňa:

 • ubytovanie na 2 noci pre 2 osoby v komfortne a štýlovo zariadených dvojposteľových izbách
 • pestré raňajky formou bufetových stolov
 • 2x večera pre 2 osoby formou štvorchodového menu (polievka, hlavné jedlo, šalát, dezert)
 • pohár čerstvej pomarančovej / grepovej šťavy pre 2 osoby
 • misa ovocia a pitný režim na izbe
 • neobmedzený vstup do wellness centra s vnútorným a vonkajším bazénom, vírivkou, parnou, suchou a infra- saunami, tepidáriom a posilňovňou (sauny po 15:00)
 • 2 x 60 minútová klasická celotelová masáž
 • 35% zľava na green fee
 • využívanie tréningových plôch zadarmo (t.j. kryté odpalisko, putting green a chipping area)
 • bezplatné pripojenie na internet a strážené parkovisko.
 • Pre hostí sú k dispozícii župany na izbe.

 

339 € / 2 osoby (t.j. 84,75 € / osoba / noc v dvojlôžkovej izbe obsadenej 2 osobami)

V prípade záujmu o predĺženie pobytu je doplatok 90 € / noc pre 2 osoby vrátane raňajok a neobmedzeného vstupu do wellness centra.

 

V cene ubytovania nie je zahrnutá miestna daň 0,50 € / osoba / noc.

Ponuka platí do 23.12.2016.

Wellness pobyt 2016.pdf

 

Rezervujte si váš pobyt tu
alebo nás kontaktujte na tel. +421 52 466 1111 a international@golfinter.sk.

 

 

V prípade Vášho záujmu Vám ponúkame aj náš Relax v Tatrách na 3 alebo 7 dní.  Vybrať si môžete aj z našich golfových balíčkov: výhodný balíček Noc + Fee a Golfové pobyty v Tatrách s neobmedzeným fee.

 

Počas víkendového pobytu možno absolvovať 3-dňový kurz zelenej karty a stať sa aktívnym golfistom. Viac informácií o kurze

 

V hotelovej reštaurácii vám ponúkame lahodné špeciality á la carte, alebo si k pobytu môžete doobjednať obed alebo večeru v cene 16 € / osobu (polievka, hlavné jedlo, šalát, dezert).

Doprajte si voňavú kávu a lahodný, u nás pripravený, koláč v lobby bare denne v čase od 14:00 do 17:00 hod. za špeciálnu cenu 2,50 €.

Vyberte si zo širokej ponuky klasických aj originálnych thajských masáží na regeneráciu tela i mysle alebo si zahrajte na golfovom simulátore.

 

Spestrite si pobyt v Tatrách aktivitami a výletmi, s výberom vám pomôže Sprievodca po Vysokých Tatrách na leto 2016.pdf

 

Na hotelovej recepcii vám radi požičiame horské bicykle za 12 € / deň resp. 3 € / hod. a paličky na nordic walking za 5 € / deň vrátane mapy podhoria Vysokých Tatier s vhodnými trasami, prilby a vesty (50% zľava na detské bicykle).

 

Odporúčame vám aj darčekové poukazy pre vašich blízkych na vstup do wellness, pobyt, masáž, gurmánsku večeru, či green fee... V prípade vášho záujmu nás kontaktujte na tel. 052 466 1111 alebo international@golfinter.sk

 

 

ODPORÚČAME VÁM:

Prehliadka golfového ihriska na golfových autíčkach - zažite nezabudnuteľnú prehliadku golfového ihriska Black Stork, A PGA Golf Course. Zároveň si môžete vyskúšať jazdu na golfovom autíčku.

 

Golfová akadémia - Oboznámte sa s teoretickou a praktickou golfovou hrou na tréningových plochách s profesionálnym trénerom: zapožičiame vám golfové palice a rangeové lopty pre skupiny od 3 do 10 osôb s 1 trénerom. Zorganizujeme pre vás aj mini turnaj v putovaní alebo súťaž na odpalisku.

 

Exhibičná hra golfu s výkladom - Prejdite sa po ihrisku spolu so skvelými hráčmi, sledujte ich hru na 2-3 jamkách a vypočujte si k tomu komentár: o odpalisku, pohybe na ihrisku, výbere palíc, kde je fairway, greenjamkovisko,... o golfe sa tak dozviete najviac!

 

Nordic walking - Chôdzu so špeciálnymi palicami vyskúšate aj v okolí golfového rezortu so skúsenými inštruktormi. Prosíme o rezervácie deň vopred na 052 466 1111.

 

V golfovom rezorte Black Stork, A PGA Golf Course, je vám k dispozícii profesionálny tréner Dave Brough, ktorý má 30-ročné skúsenosti ako golfový profesionál. Naučte sa s ním hrať golf alebo sa v ňom zlepšiť. Rezervácie tréningov na 0948 91 91 91.

 


ČO VŠETKO MÔŽETE ZAŽIŤ:

 • celoročne: vyhrievané a osvetlené odpalisko, golfový trenažér v hoteli (aj pre úplných začiatočníkov), turistika pre každého, výlet na Lomnický štít 2634 m n.m., Aquacity v Poprade, Belianska jaskyňa, kultúrne pamiatky: Kežmarok, Poprad, Spišský hrad (aj nočná prehliadka), hrad a skanzen v Starej Ľubovni a atrakcie (Nestville – prvá slovenská whisky, skanzen Pribylina, štýlová zbojnícka koliba s ľudovou hudbou, ...)
 • apríl až október: hra golfu, turnaje, golfové akadémie, cyklistika, nordic walking, splavovanie Dunajca, horolezecká stena v Tatranskej Lomnici, bobová dráha v Tatranskej Lomnici aj Bachledovej doline ...
 • november až marec: bežecké lyžovanie priamo v okolí hotela (takmer 15 km bežeckých tratí), lyžovanie, snowboard, freeride a snowfuntools, sánkovačka  z Hrebienka aj v noci ...

Radi vám poradíme!

 

VRBOV_nove_logo_m.jpg

Hostia ubytovaní v hoteli International majú 20% zľavu na vstup do thermal parku Vrbov.

PLÁVANIE S BÁBÄTKAMI
Kurz plávania s bábätkami pre rodičov ubytovaných v hoteli International je pre 1 rodiča s dieťaťom do 6 rokov za 36 € / 3 lekcie pri počte 4 a viac bábätiek.

V prípade záujmu o individuálnu hodinu plávania s bábätkom je cena 45 € / hodinu s certifikovanými inštruktormi, plaveckými pomôckami a fotením. Kurz je vhodný pre bábätká od 4 mesiacov až pre deti do 6 rokov.

 

Do hotela International môžete pohodlne pricestovať vlakom. Zastávka Veľká Lomnica-Golf je priamo pri vstupe do golfového rezortu 200m od hotela. Viac informácií

Fotogaléria

Nádhernú panorámu tatranských velikánov môžete obdivovať z každej z 27 jamiek ihriska Black Stork, A PGA Golf Course, z hotelovej reštaurácie a lobby baru, pri posedení na slnečných terasách hotela, ale aj z wellness centra.