V roku 2019 mal LGK až 110 členov do 21 rokov. Počas golfovej sezóny prebiehali bezplatné tréningy juniorov 2 x týždenne s profesionálnymi trénermi Brianom O´Donovanom a Adamom Puchmelterom. Klub vynaložil na rozvoj juniorských hráčov
6 000 €, odrazom absolvovaných tréningov ako aj prístupu samotných juniorov k výuke, boli ich výsledky. Úspechy juniorských členov klubu si môžete pozrieť tu.

 

Aj počas sezóny 2020 plánujeme pravidelné tréningy pod vedením profesionálnych trénerov: na základe HCP budú juniori opäť zaradení do jednotlivých skupín a budú sa vzdelávať aj v oblasti teórie. Klub umožní juniorom absolvovať rozhodcovské kurzy, či účasť na organizácii turnajov. Výuka bude smerovať k tomu, aby juniori dosiahli čo najlepšie výsledky a mohli sa potenciálne stať slovenskými reprezentantmi, prípadne profesionálnymi hráčmi. 

Do juniorských tréningov sa môžu zapojiť juniori do 18 rokov, ktorí sú domovskými členmi LGK, majú chuť sa zlepšovať. Podmienky juniorského členstva do 21 r. nájdete na tomto odkaze.

 

Veríme, že spolu s vašimi cennými návrhmi a vašou finančnou pomocou prispejeme k rozvoju a skvalitneniu činnosti Lomnického golfového klubu.

 

Všetkým vám vopred ďakujeme!

 

Údaje na poukázanie 2%:

Obchodné meno (názov): Lomnický golfový klub Právna forma: občianske združenie

IČO/SID: 37783238

Sídlo: Tatranská 754, 059 52 Veľká Lomnica

 

Vyhlásenie 2% pre LGK

Zdieľajte tento článok

Komentáre a diskusia