V roku 2021 mal LGK až 56 členov do 21 rokov. Z toho aktívnych hráčov 52. Počas golfovej sezóny prebiehali bezplatné tréningy pre juniorov 2 x týždenne po 2 hodiny s našimi  trénermi a inštruktormi. Klub vynaložil na rozvoj juniorských hráčov 3380€, odrazom absolvovaných tréningov ako aj prístupu samotných juniorov k výuke, boli ich výsledky a chuť hrať.

Aj počas sezóny 2022 plánujeme pravidelné tréningy: na základe HCP budú juniori opäť zaradení do jednotlivých skupín a budú sa vzdelávať aj v oblasti teórie. Klub umožní juniorom absolvovať rozhodcovské kurzy, či účasť na organizácii turnajov. Výuka bude smerovať k tomu, aby juniori dosiahli, čo najlepšie výsledky.

Do juniorských tréningov sa bezplatne môžu zapojiť juniori do 18 rokov, ktorí sú domovskými členmi LGK, majú chuť sa zlepšovať. Podmienky juniorského členstva do 21 r. nájdete na tomto odkaze.

Veríme, že spolu s vašimi cennými návrhmi a vašou finančnou pomocou prispejeme k rozvoju a skvalitneniu činnosti Lomnického golfového klubu.

Všetkým vám vopred ďakujeme!

Údaje na poukázanie 2%:

Obchodné meno (názov): Lomnický golfový klub Právna forma: občianske združenie

IČO/SID: 37783238

Sídlo: Tatranská 754, 059 52 Veľká Lomnica

 

Vyhlásenie 2% pre LGK

Zdieľajte tento článok

Komentáre a diskusia