Radi by ste sa naučili hrať golf? Získali zelenú kartu?

Alebo už golf hráte a túžite zlepšiť  svoju hru? Vyskúšajte výuku s profesionálnymi trénermi na golfovom ihrisku Black Stork vo Vysokých Tatrách.

 

Kurz Zelenej karty

Keď máte záujem urobiť si kurz Zelenej karty, odporúčame vám 3-dňový kurz od piatka popoludnia do nedele obeda v skupine maximálne 5 osôb. Viac informácií o kurzoch ZK, ich programe a ďalších termínoch na 052 4661 806 alebo golfrecepcia@golfinter.sk.

Viac info

 

Tréningy pre dospelých

Nezáleží na tom či ste začiatočník, pokročilý alebo chcete golf skúsiť po prvýkrát. Vídíme sa každý piatok. Hneď po tréningoch pre dospelých nasledujú tréningy pre juniorov.

Lekcie môžete rezervovať kedykoľvek počas golfovej sezóny na tel.č.: 052 4661 806 alebo golfrecepcia@golfinter.sk.

Viac info

 

Tréningy pre juniorov

Tradičné tréningy na ihrisku Black Stork pre juniorov, ktorí chcú začať s golfom alebo sa zlepšovať ako aj pre členov LGK
a to každý piatok.

Lekcie môžete rezervovať kedykoľvek počas golfovej sezóny na tel.č.: 052 4661 806 alebo golfrecepcia@golfinter.sk.

Viac info

Detská golfová škola

Doprajte deťom objaviť čaro golfu vo Vysokých Tatrách. Pre juniorov od 6 do 14 rokov sme pripravili golfovú školu s výukou golfovej hry pod vedením golfových trénerov a inštruktorov v rozsahu 3- 5 hodín denne! V Golf Tatry Black Stork uvítame od úplných začiatočníkov bez vlastného golfového vybavenia až po pokročilých hráčov, ktorí si chcú zlepšiť svoju hru golfu. V detskej golfovej škole majú začiatočníci možnosť v posledný deň absolvovať skúšku a získať certifikát Zelenej karty platný po celom svete. Pre deti a juniorov je pripravený bohatý program počas všetkých dní  a množstvo oddychových aj vzdelávacích aktivít.
VIAC INFO

 

Výuka s PRO trénerom, s využitím TRACKMAN-u  4. 

TrackMan sleduje kompletnú trajektóriu každého úderu a určuje bod dopadu s presnosťou na menej ako 1 stopu na 100 yardov. Spolu s 3D dráhou letu sa v reálnom čase zobrazuje aj 26 parametrov letu a dopadu (údaje sú poskytované do 1 sekundy od dopadu).

Hodiny je možné si objednať vopred, na golfovej recepcii, na číšle 052 4661 806, alebo mailom golf@golfinter.sk

Zdieľajte tento článok

Komentáre a diskusia