Radi by ste sa naučili hrať golf? Získali zelenú kartu?

Alebo už golf hráte a túžite zlepšiť  svoju hru? Vyskúšajte výuku s profesionálnymi trénermi na golfovom ihrisku Black Stork vo Vysokých Tatrách.

 

 HEAD PRO tréner Brian O´Donovan

Príďte si vyskúšať tréning s našim profesionálnym trénerom Brianom O´Donovanom, ktorý má 29-ročné skúsenosti ako golfový profesionál a hovorí: "Golf je zábavný a ľahko naučiteľný. Golf je šport, kde hráš sám za seba." Brian O´Donovan, pôvodom z Írska, sa golfu profesionálne venuje už 30 rokov. Golf začal hrať ako 4-ročný. Od roku 1986 bol súčasťou tímu Irish Boys Team Amateur a trénoval spolu s Darrenom Clarkeom a Paulom  McGintleym, bývalými kapitánmi European Ryder Cupu. V roku 1990 sa stal PRO hráčom a zúčastnil sa England PGA Mini Tour. Jeho kariéra PRO trénera začala v Highgate Golf Club v Londýne. Nasledujúce roky strávil ako tréner v Portugalsku, kde sa podieľal na založení golfového programu pre juniorov, I.N.A.P.A. Golf for Juniors, ktorý funguje dodnes. Následne strávil istý čas v Grécku a posledných 18 rokov trénoval v Rakúsku. V rokoch 1998 - 2003 pracoval v Golf Club Schönborn, ktorý je členom Leading Golf Courses. Brian trénoval všetky tímy, ktoré postúpili do 1. ligy. Rezervujte si tréning s Brianom na tel.č. 052 4661 341 alebo na golftatry@aderoy.sk.

 

Kurz Zelenej karty

Keď máte záujem urobiť si kurz Zelenej karty, odporúčame vám 3-dňový kurz od piatka popoludnia do nedele obeda v skupine maximálne 5 osôb. Viac informácií o kurzoch ZK, ich programe a ďalších termínoch na 052 4661 341 alebo golftatry@aderoy.sk.
VIAC INFO

 

CHECK UP

Skontrolujte si svoju hru golfu s PRO Brianom O´Donovanom počas letných prázdnin!  Ponúkame vám 3-hodinový balíček CHECK UP:

  • long game  / driving - 1 hodina
  • short game / chipping&pittching - 1 hodina
  • putting&bunker / 1 hodina

Lekcie môžete čerpať kedykoľvek počas golfovej sezóny po jednej. Rezervujte si váš CHECK UP balíček na tel.č.: 052 4661 341 alebo golftatry@aderoy.sk.

 

Detská golfová škola

Doprajte deťom objaviť čaro golfu počas letných prázdnin vo Vysokých Tatrách v detskej golfovej škole. Pre juniorov od 6 do 16 rokov sme pripravili už jedenásty ročník letných táborov s výukou golfovej hry pod vedením profesionálneho golfového trénera. V tábore uvítame od úplných začiatočníkov bez vlastného golfového vybavenia aj pokročilých hráčov, ktorí si chcú zlepšiť svoju hru golfu v skupinách od 4 po maximálne 8 juniorov.  Pre deti je samozrejme pripravený aj negolfový program, hra na golfovom ihrisku, kúpanie vo wellness centre, výlety do Tatier a množstvo oddychových aj vzdelávacích aktivít od pondelka do piatka.
VIAC INFO

Zdieľajte tento článok

Komentáre a diskusia