Radi by ste sa naučili hrať golf? Získali zelenú kartu?

Alebo už golf hráte a túžite zlepšiť  svoju hru? Vyskúšajte výuku s profesionálnymi trénermi na golfovom ihrisku Black Stork vo Vysokých Tatrách.

 

Kurz Zelenej karty

Keď máte záujem urobiť si kurz Zelenej karty, odporúčame vám 3-dňový kurz od piatka popoludnia do nedele obeda v skupine maximálne 5 osôb. Viac informácií o kurzoch ZK, ich programe a ďalších termínoch na 052 4661 806 alebo golfrecepcia@golfinter.sk.
VIAC INFO

Cenník

 

CHECK UP

Skontrolujte si svoju hru golfu s profesionálnym trénerom !  Ponúkame vám 3-hodinový balíček CHECK UP:

  • long game  / driving - 1 hodina
  • short game / chipping&pittching - 1 hodina
  • putting&bunker / 1 hodina

Lekcie môžete čerpať kedykoľvek počas golfovej sezóny po jednej. Rezervujte si váš CHECK UP balíček na tel.č.: 052 4661 806 alebo golfrecepcia@golfinter.sk.

Cenník

 

Detská golfová škola

Doprajte deťom objaviť čaro golfu počas letných prázdnin vo Vysokých Tatrách v detskej golfovej škole. Pre juniorov od 6 do 16 rokov sme pripravili už jedenásty ročník letných táborov s výukou golfovej hry pod vedením profesionálneho golfového trénera. V tábore uvítame od úplných začiatočníkov bez vlastného golfového vybavenia aj pokročilých hráčov, ktorí si chcú zlepšiť svoju hru golfu v skupinách od 4 po maximálne 8 juniorov.  Pre deti je samozrejme pripravený aj negolfový program, hra na golfovom ihrisku, kúpanie vo wellness centre, výlety do Tatier a množstvo oddychových aj vzdelávacích aktivít od pondelka do piatka.
VIAC INFO

Zdieľajte tento článok

Komentáre a diskusia