Radi by ste sa naučili hrať golf? Získali zelenú kartu?

Alebo už golf hráte a túžite zlepšiť  svoju hru? Vyskúšajte výuku s profesionálnymi trénermi na golfovom ihrisku Black Stork vo Vysokých Tatrách.

 

 HEAD PRO tréner Brian O´Donovan

Príďte si vyskúšať tréning s našim profesionálnym trénerom Brianom O´Donovanom, ktorý má 29-ročné skúsenosti ako golfový profesionál a hovorí: "Golf je zábavný a ľahko naučiteľný. Golf je šport, kde hráš sám za seba." Brian O´Donovan, pôvodom z Írska, sa golfu profesionálne venuje už 30 rokov. Golf začal hrať ako 4-ročný. Od roku 1986 bol súčasťou tímu Irish Boys Team Amateur a trénoval spolu s Darrenom Clarkeom a Paulom  McGintleym, bývalými kapitánmi European Ryder Cupu. V roku 1990 sa stal PRO hráčom a zúčastnil sa England PGA Mini Tour. Jeho kariéra PRO trénera začala v Highgate Golf Club v Londýne. Nasledujúce roky strávil ako tréner v Portugalsku, kde sa podieľal na založení golfového programu pre juniorov, I.N.A.P.A. Golf for Juniors, ktorý funguje dodnes. Následne strávil istý čas v Grécku a posledných 18 rokov trénoval v Rakúsku. V rokoch 1998 - 2003 pracoval v Golf Club Schönborn, ktorý je členom Leading Golf Courses. Brian trénoval všetky tímy, ktoré postúpili do 1. ligy. Rezervujte si tréning s Brianom na tel.č. 052 4661 341 alebo na bgatreneri@gmail.com.

 

PRO tréner Adam Puchmelter


Talentovaný Adam Puchmelter má iba 20 rokov a profesionálom sa stál v máji 2017. Študuje na British PGA v Birminghame vo Veľkej Británii s oficiálnym štatútom "British PGA Assistant proffesional". Golfu sa venuje od svojho útleho veku, úspešne dlhé roky reprezentoval Slovensko na zahraničných turnajoch. V roku 2015 sa stal majstrom Slovenska v hre na rany v kategórii mužov! Je viacnásobný majster Slovenska v kategórii juniorov (do 21 rokov)  a taktiež viacnásobný víťaz série turnajov FALDO Series, viacnásobný majster Lomnického klubu v hre na jamky aj na rany.  V roku 2016 úspešne reprezentoval Slovensko na Majstrovstvách sveta tímov v Mexiku, zároveň reprezentoval Lomnicky golfový klub na Majstrovstvách Európy klubových družstiev na Cypre. Za necelé 2 roky  svojho pôsobenia medzi profesionálmi dosiahol úspechy aj medzi nimi - prvé víťazstvo na turnaji PGA SK v Skalici a druhé na Majstrovstvách Lomnického golfového klubu v kategórii PRO, keď zahral nový rekord ihriska -7 pod PAR ihriska, teda 65 úderov. Rezervujte si tréning s Adamom na tel.č. 052 4661 341 alebo na bgatreneri@gmail.com.

 

Kurz Zelenej karty

Keď máte záujem urobiť si kurz Zelenej karty, odporúčame vám 3-dňový kurz od piatka popoludnia do nedele obeda v skupine maximálne 5 osôb. Viac informácií o kurzoch ZK, ich programe a ďalších termínoch na 052 4661 341 alebo bgatreneri@gmail.com.
VIAC INFO

 

CHECK UP

Skontrolujte si svoju hru golfu s PRO Brianom O´Donovanom počas letných prázdnin!  Ponúkame vám 3-hodinový balíček CHECK UP:

  • long game  / driving - 1 hodina
  • short game / chipping&pittching - 1 hodina
  • putting&bunker / 1 hodina

Lekcie môžete čerpať kedykoľvek počas golfovej sezóny po jednej. Balíček CHECK UP si môžete rezervovať už za 99 € / 1 osoba alebo za 115 € / 2 osoby. Rezervujte si váš CHECK UP balíček na tel.č.: 052 4661 341 alebo bgatreneri@gmail.com.

 

Detská golfová škola

Doprajte deťom objaviť čaro golfu počas letných prázdnin vo Vysokých Tatrách v detskej golfovej škole. Pre juniorov od 6 do 16 rokov sme pripravili už jedenásty ročník letných táborov s výukou golfovej hry pod vedením profesionálneho golfového trénera. V tábore uvítame od úplných začiatočníkov bez vlastného golfového vybavenia aj pokročilých hráčov, ktorí si chcú zlepšiť svoju hru golfu v skupinách od 4 po maximálne 8 juniorov.  Pre deti je samozrejme pripravený aj negolfový program, hra na golfovom ihrisku, kúpanie vo wellness centre, výlety do Tatier a množstvo oddychových aj vzdelávacích aktivít od pondelka do piatka.
VIAC INFO
 

Tréningy juniorov

Práca s juniormi je jednou z priorít Lomnického golfového klubu a preto sa intenzívne zameriavame na talentovanú mládež. Bezplatné tréningy juniorských členov LGK sú pod vedením profesionálneho trénera Briana O´Donovana a to 2 x týždenne každý piatok od 16:00 do 18:00 a v nedeľu od 14:00 do 16:00. Pre juniorov s HCP vyšším ako je 36 je tréning iba v nedeľu. Počas letných prázdnin pribudnú tréningy aj v utorok.
VIAC INFO
 

NA STIAHNUTIE

Cenník golfovej školy

Zdieľajte tento článok

Komentáre a diskusia