Radi by ste sa naučili hrať golf? Získali zelenú kartu?

Alebo už golf hráte a túžite zlepšiť  svoju hru? Vyskúšajte výuku s profesionálnymi trénermi na golfovom ihrisku Black Stork vo Vysokých Tatrách.

 

Kurz Zelenej karty

Keď máte záujem urobiť si kurz Zelenej karty, odporúčame vám 3-dňový kurz od piatka popoludnia do nedele obeda v skupine maximálne 5 osôb. Viac informácií o kurzoch ZK, ich programe a ďalších termínoch na 052 4661 806 alebo golfrecepcia@golfinter.sk.
VIAC INFO

Cenník

 

Tréningy pre dospelých

Nezáleží na tom či ste začiatočník, pokročilý alebo chcete golf skúsiť po prvýkrát. Vídíme sa každý piatok a nedeľu počas sezóny 2023. Hneď po tréningoch pre dospelých nasledujú tréningy pre juniorov.

Lekcie môžete rezervovať kedykoľvek počas golfovej sezóny na tel.č.: 052 4661 806 alebo golfrecepcia@golfinter.sk.

Viac info

 

Tréningy pre juniorov

Tradičné tréningy na ihrisku Black Stork pre juniorov, ktorí chcú začať s golfom alebo sa zlepšovať ako aj pre členov LGK
a to každý piatok a nedeľu od 16:00 do 18:00

Lekcie môžete rezervovať kedykoľvek počas golfovej sezóny na tel.č.: 052 4661 806 alebo golfrecepcia@golfinter.sk.

Viac info

Detská golfová škola

Doprajte deťom objaviť čaro golfu vo Vysokých Tatrách. Pre juniorov od 6 do 14 rokov sme pripravili golfovú školu s výukou golfovej hry pod vedením golfových trénerov a inštruktorov v rozsahu 3- 5 hodín denne! V Golf Tatry Black Stork uvítame od úplných začiatočníkov bez vlastného golfového vybavenia až po pokročilých hráčov, ktorí si chcú zlepšiť svoju hru golfu. V detskej golfovej škole majú začiatočníci možnosť v posledný deň absolvovať skúšku a získať certifikát Zelenej karty platný po celom svete. Pre deti a juniorov je pripravený bohatý program počas všetkých dní  a množstvo oddychových aj vzdelávacích aktivít.
VIAC INFO

 

Výuka s PRO trénerom, s využitím TRACKMAN-u  4. 

TrackMan sleduje kompletnú trajektóriu každého úderu a určuje bod dopadu s presnosťou na menej ako 1 stopu na 100 yardov. Spolu s 3D dráhou letu sa v reálnom čase zobrazuje aj 26 parametrov letu a dopadu (údaje sú poskytované do 1 sekundy od dopadu).

1 osoba 50€/50 minút 

2 osoby 65€/50 minút

Hodiny je možné si objednať vopred, na golfovej recepcii, na číšle 052 4661 806, alebo mailom golf@golfinter.sk

Zdieľajte tento článok

Komentáre a diskusia