Dovoľujeme si vás pozvať na prestížny golfový turnaj  FALDO SERIES – SLOVENSKÝ ŠAMPIONÁT 22.8.-24.8.2023

Kvalifikačné & súťažné parametre

Hlavná kategória

a. Chlapci do 18 rokov 
b. chlapci do 16 rokov 
c. Dievčatá do 21 rokov 

d.Dievčatá do 16 rokov 

 

OPEN kat MIX  s HCP od 18,1  vyššie 

3. Miesto konania: golfový rezort Black Stork, A PGA Golf Course, vo Veľkej Lomnici, Slovensko 

4. Termín: 22.8.-24.8.2023
21. 8.
Pondelokregistrácia, tréningový deň, otvárací ceremoniál turnaja, spoločné fotenie  o 19:00 hod 
22. 8. Utorok – 1.súťažný deň 
23. 8. Streda – 2.súťažný deň 
24. 8. Štvrtok – 3.súťažný deň, vyhlásenie výsledkov a odovzdanie cien

5. Turnaj je zaradený do World Amateur Golf Ranking event a víťazi turnaja v jednotlivých kategóriách postupujú na európske finále 27th FALDO SERIES GRAND FINAL, ktorého sa osobne zúčastní aj Sir Nick Faldo.

Faldo Brožúra na stiahnutie

Faldo Prihláška na stiahnutie 

 

Základné informácie

54-jamkový šampionát, podporovaný THE R&A a European Tour, v golfovom rezorte Black Stork.

Golfový turnaj je otvorený aj pre hráčov zo susedných krajín.

Golfový rezort Black Stork vo Veľkej Lomnici a The Faldo Trust for Tomorrow´s Champions organizujú ’’Faldo Series – Slovenský šampionát’’

Golfový rezort Black Stork, vo Veľkej Lomnici pozostáva z 18+9-jamkového majstrovského ihriska, tréningových plôch a hotela. Rezort je miestom mnohých domácich aj medzinárodných turnajov. Sir Nick Faldo patrí medzi golfových velikánov a hráčov golfu s dlhou, úspešnou a jedinečnou kariérou. Navyše jeho výrazný osobný prínos pre rozvoj golfu viedol k jeho povýšeniu do rytierskeho stavu za jeho zásluhy a služby športu, no najmä za výchovu a formovanie talentovaných mladých hráčov na celom svete. Každoročne sa organizujú v 30 krajinách po celom svete „Faldo Series“ turnaje pre mladých hráčov vo veku od 12 do 21 rokov a mnohí predošlí víťazí Faldo Series sa stali úspešnými profesionálmi PGA Tour.

Etiketa

V roku 1996 Nick Faldo vytvoril „Faldo Series“, ktoré pomáhajú nájsť a vychovávať budúce generácie šampiónov. V záujme dosiahnutia tohto cieľa sa od účastníkov „Faldo Series“ očakáva veľmi vysoká úroveň správania sa nielen v hre na golfovom ihrisku, ale po celý čas. Usmernenia sa vzťahujú na súťažiacich, organizátorov a priaznivcov, všetci zúčastnení musia dodržiavať usmernenia organizačného výboru po celú dobu trvania akcie. Hoci kontakt a priateľstvo medzi chlapcami a dievčatami je očakávané a podporované, chlapci nesmú navštíviť dievčenské izby a opačne. Fajčenie a užívanie iných foriem povzbudivých látok je zakázané ako aj užívanie alkoholu.

Oblečenie

Golfoví hráči tradične nasledujú prísny kód obliekania v súlade s rešpektom pre hru, ostatných súťažiacich a divákov. Hráči a delegáti, ktorí nie sú podľa organizačného výboru vhodne oblečení, budú požiadaní, aby sa prezliekli. Vhodným príkladom oblečenia sú „polo“ bavlnené tričká s goliermi, ktoré sú vhodné na ihrisku, ale aj mimo neho spolu s vhodnými nohavicami, alebo krátkymi nohavicami pre chlapcov (alebo sukne pre dievčatá). Tričká, rifle, ”cargo-štýl” krátke alebo dlhé nohavice a viacfarebné časti odevu nie sú vhodné. Šiltové čiapky sa majú nosiť so šiltom smerujúcim dopredu. Čiapky nesmú byť na hlave vo vnútri budovy, alebo počas sedenia pri stole.

Oficiálne ubytovanie je v hoteli International, v centre golfového rezortu Black Stork(viac informácií nájdete na www.international.sk alebo pošlite email na international@golfinter.sk )

Realizované s finančnou podporou Ministerstva dopravy Slovenskej Republiky.

 

Zdieľajte tento článok

Komentáre a diskusia