Kúpte si kartu Golfamore a získajte „PLUS“ za nákup!

Pokiaľ si  v období 14.2.-31.3.2024 zakúpite a zaregistrujete kartu Golfamore 2024, získáte PLUS verziu zdarma.  S Golfamore PLUS môžete  navštívit  ihriská, ktoré ponúkajú dalšie voľné Tee - timy pre držiteľov karty PLUS a pokračovat v golfe za polovičné green fee. 

 

Golfamore 2024

LGK spolupracuje na projekte GOLFAMORE. V tomto roku ponúkame našim členom kartu za zvýhodnenú cenu 50 eur namietso 59 eur. Hráči, ktorí nie sú členmi LGK si môžu kartu zakúpiť aj u nás za plnú cenu 59 eur.

Karta Vám dáva možnosť zahrať si na 1300 ihriskách Európy vždy jedenkrát na danom ihrisku s 50% zľavou. www.golfamore.com

LGK vyhlasuje súťaž pre členov LGK o hráča ktorý zahrá najviac rôznych ihrísk v sezóne 2024 – stačí ak z každého ihriska pošlete vašu vyplnenú score kartu potvrdenú klubom. O pobyt s golfom.

V sezóne 2024 LGK zorganizuje 2 výjazdy jeden do Poľska a druhý do Česka. Každý na dve ihriská spolupracujúce s Golfamore na víkend s turnajom.  

Karta je už u nás v predaji, v prípade záujmu prosím kontaktujte Ivonu Brukker Hruškovú na emailovej adrese Ivona.Brukker@golfinter.sk

Zdieľajte tento článok

Komentáre a diskusia