EN

Sir Nick Faldo Visit - 21.septembra 2019

SIR NICK FALDO
najúspešnejší európsky golfista prvýkrát na Slovensku

Slovensko navštívil fenomenálny hráč golfu Sir Nick Faldo. Vyhral 6 grandslamových turnajov, 97 týždňov bol absolútnou svetovou jednotkou a je suverénne najlepším európskym hráčom uvedeným do svetovej golfovej Siene slávy. Kráľovná Alžbeta II. ho poctila rytierskym titulom v roku 2009.  Svetová golfová ikona Sir Nick Faldo zamieril v sobotu 21.septembra 2019 do miesta konania 10 ročníkov juniorských turnajov - golfového ihriska Black Stork vo Veľkej Lomnici.

 

Charizmatický 62-ročný Nick Faldo má za sebou skvelú kariéru a jeho príbeh mnohých inšpiruje. Pre juniorov organizuje po svete golfové turnaje. "Sme v tomto jedineční," povedal Nick Faldo počas návštevy. "Teším sa, že som mohol k vám prísť. Nečakal som, že keď prídem v septembri do Tatier, budete tu mať takú krásnu modrú oblohu a nádherné hory. Som tu prvýkrát a skutočne si to tu užívam," uznal Nick Faldo.

 

Golfovú legendu sprevádzal jeho osobný coach Keith Wood a Mattew Faldo, riaditeľ Faldo Series. Okrem autogramiády a kliniky, na ktorej Nick Faldo predviedol svoje najlepšie tipy a úžasné odpaly, hostia mali možnosť zahrať si na golfovom turnaji alebo trénovať s K. Woodom.  Návšteva vyvrcholila Q&A  session a slávnostnou večerou v hoteli International v strede ihriska.

Photos by Martin Žilka, www.photomartini.com

Tlačová správa
Kompletná galéria
Video #1
Video #2

Zdieľajte tento článok

Komentáre a diskusia

 

Zoznam galérií

Dobrovoľnou registráciou Vášho e-mailu nám udeľujete súhlas s jeho spracovaním pre účely zasielania noviniek a ponúk golfového rezortu Black Stork. Odhlásiť sa môžete kedykoľvek v päte nášho newslettru.